Šiek tiek
apie mus

UAB „MAGISTRATUS“ – tai teisinių paslaugų bendrovė, kurios pagrindinė veiklos kryptis yra teisinių paslaugų teikimas fiziniams ir juridiniams asmenims. Bendrovė taip pat nemokamai internetu konsultuoja fizinius ir juridinius asmenis įvairiais teisiniais klausimais bei teikia specializuotas paslaugas: „įmonės teisininkas“ (paslauga pritaikyta smulkioms ir vidutinėms įmonėms, kurioms neapsimoka sukurti darbo vietos nuolat dirbančiam teisininkui) ir „įmonių pardavimas“ (naujai įsteigtų, veiklos nevykdžiusių ir visiškai parengtų darbui įmonių pardavimas).

UAB „MAGISTRATUS“ sudaro jaunų, ambicingų ir kvalifikuotų teisininkų komanda, kuri pasiruošusi greitai ir profesionaliai suteikti teisines paslaugas už konkurencingą kainą.

UAB „MAGISTRATUS“ yra gavusi sertifikatą „Stipriausi Lietuvoje 2012“, kuris pažymi, kad įmonė yra patikima, laiku vykdo ir yra didelė tikimybė, kad vykdys savo finansinius įsipareigojimus, bei turi aukštą mokumo reitingą. Tokį reitingą turi tik 6% Lietuvoje veikiančių įmonių. Svarbiausias vertinimo kriterijus suteikiant „Stipriausi Lietuvoje 2012“ sertifikatą – aukštas mokumo reitingas, kuris parodo mažą prognozuojamą statistinę tikimybę nevykdyti įsipareigojimų 90 ir daugiau dienų per ateinančius 12 mėnesių. Įmonei suteikiamas sertifikatas, jeigu jos prognozuojama tikimybė vėluoti atsiskaityti neviršija 17 proc.

Mums svarbus kiekvienas klientas, todėl siekiame Jums suteikti aukščiausios kokybės paslaugas, kurios patenkintų visus Jūsų lūkesčius.