Teisinės
konsultacijos

Norėdami padėti Jums išspręsti iškilusius nedidelės apimties teisinius klausimus, siūlome Jums nemokamai pasikonsultuoti internetu su mūsų teisininkais. Tokiu būdu Jūs sutaupysite savo brangų laiką ir kvalifikuotą teisinę konsultaciją gausite net neišėję iš savo biuro ar namų. Be to, šia paslauga galima pasinaudoti netgi būnant kitame mieste ar išvykus į užsienį.

Jeigu Jus sudomino galimybė gauti nemokamą teisinę konsultaciją, susisiekite su mumis el. paštu: info@magistratus.lt. Savo el. laiške aiškiai suformuluokite Jums iškilusį klausimą bei nurodykite visas svarbias aplinkybes, kad galėtume Jums suteikti kuo naudingesnę teisinę konsultaciją. Atsakymas Jums bus išsiųstas ne vėliau kaip per 4-5 darbo dienas el. paštu.

Tuo atveju, jeigu Jūsų pateiktas klausimas reikalauja didelių darbo laiko sąnaudų, pasiliekame teisę pranešti tik nuorodą į kitą informacijos šaltinį arba trumpą atsakymą. Jeigu Jums bus reikalingas išsamesnis teisinis komentaras – užsisakykite mokamą teisinę konsultaciją.

Išnagrinėję Jūsų pateiktą klausimą parengsime išsamų atsakymą ir Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųsime pranešimą. Gavę pranešimą, apmokėkite už mūsų atliktas paslaugas ir tą pačią dieną Jums išsiųsime motyvuotą atsakymą į Jūsų pateiktą klausimą.

Mokama teisinė konsultacija internetu vienu klausimu kainuoja nuo 15 EUR.

Teisinės konsultacijos internetu privalumai:

  • sutaupysite daug laiko, nes kvalifikuotą teisinę konsultaciją gausite neišėję iš savo biuro ar namų;
  • atsakymas Jums bus pateikiamas el. paštu ne vėliau kaip per 4-5 darbo dienas;
  • užtikrinamas visiškas konfidencialumas, nes tiek Jūsų pateikti klausimai, tiek mūsų išsiųsti atsakymai nebus niekur skelbiami.